Jesienna Włoszka


Ponieważ jesienna pogoda w dalszym ciągu dopisuje i kolory są piękne, sesja w odcieniach bieli (ecru i kości słoniowej). Tym razem dwurzędowy taliowany płaszczyk, białe dzwony wranglery, golf, sweter i rękawiczki bez palców.

Dodatkowo do tego zestawu można dobrać jako mocniejszy akcent kolorystyczny dowolny szal czy chustę, na przekór wszędobylskiej kracie, ja wybrałam ponownie góralską chustę tym razem w bardziej pastelowych kolorach z przewagą fioletu i różu. Stylizacja bez chusty prezentuje się również bardzo wyraziście, za sprawą użycia odcieni tylko jednej barwy. Ważne, żeby pamiętać, że przy wyborze dzwonów warto założyć buty na wysokim obcasie, inaczej ten fason spodni niestety nie będzie prezentował się zbyt korzystnie, no chyba, że ma się ponad 170cm wzrostu, ja tyle nie mam, więc kilka centymetrów obcasa nigdy nie zaszkodzi. 

Nie należy też zniechęcać się do dzwonów, bo może teraz i nie są tak bardzo modne, ale uwierzcie mi, że już niedługo będą. Kiedyś myślałam, że takich spodni nigdy w życiu na siebie nie założę, bo to był fason modny za czasów moich rodziców, a jednak po wielu latach przekonałam się do nich. Potem przyszedł czas na rurki, a że moda ma to do siebie, że prędzej czy później wraca, to i w sklepach będziemy coraz częściej widywać dzwony. Przeglądając aukcje internetowe, nie chciałam też płacić za dużo za spodnie, których nie potrzebuję , ale może warto by było je już mieć. Znalazłam przypadkiem aukcje nowych Wranglerów w różnych kolorach i udało mi się wylicytować całkiem nowe spodnie za ponad 7zł! Było warto. Polecam poszukać i zaopatrzyć się choć w jedną parę dzwonów, i wyprzedzić choć o pół kroku modę która nastanie.

Płaszczyk New Look 90zł
Jeansy dzwony Wrangler 7,50zł
Buty CCC 79zł
Rękawiczki bez palców Sinsay 9zł
Chusta góralska 15zł
Sweter, golf, torebka - własna kolekcja

jeans, scarf, wrangler, bell bottom

jeans, scarf, wrangler, bell bottom

eng.
This
thin double-breasted coat, white bells Wranglers, turtleneck, sweater and gloves without fingers. In addition to this set can be selected as a stronger accent color any scarf or headscarf, I chose highland shawl again, this time in a more pastel colors with a predominance of purple and pink. Styling without a headscarf looks very clearly, through the use of shades of one color only. It is important to remember that when choosing bells should wear high-heeled shoes, otherwise this fashion pants, unfortunately, will not present too favorably, unless you have more than 170cm tall.

Also, do not discourage the bells, because maybe now it is no very fashionable, but trust me, it will soon. I found on auction new Wrangler bells in different colors and I was able to bid brand new pants for more than 2$! It was worth it. I would recommend to look for and obtain even one pair of bells, and overtake even half a step fashion that will come.



jeans, scarf, wrangler, bell bottom

jeans, scarf, wrangler, bell bottom

jeans, scarf, wrangler, bell bottom


jeans, scarf, wrangler, bell bottom

 
jeans, scarf, wrangler, bell bottom

jeans, scarf, wrangler, bell bottom


Inne stylizacje

3 komentarze

  1. Zachwycił mnie Twój look, udowadniasz , że biały kolor nie jest zarezerwowany dla lata. Jesienią też można wygladać pięknie w bieli.
    Dziękuję za osobisty komentarz pod moim postem. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Wyselekcjonowane produkty ze sklepów

modne garnitury damskie 2024modne swetry damskie 2024adidasy damskie 2024modne sukienki 2024modne buty wiosna lato 2024najmodniejsze sukienki 2024modne koszule damskie lato 2024sukienki na lato 2024tanie ubrania blog modowydamskie buty wiosna lato 2024modne sukienki wiosna-lato 2024shorty lato 2024sukienki na lato 2024moda minimalissmoeleganckie biale sukienki wesele 2024


social media minimalissmo

Facebook Minimalissmo Instagram Minimalissmo  Postaw mi kawę na buycoffee.to



Strona wykorzystuje linki afiliacyjne.