O mnie

polskie blogerki modowe InstagramNazywam się Magdalena Ścierska. Jestem architektem oraz  dyplomowaną stylistką. Minimalissmo to inspirujący blog dla kobiet ceniących klasykę i elegancję w wydaniu codziennym. Staram się pokazywać zestawy użytkowe, przy czym lubię nadawać im dodatkowy, niebanalny akcent mający za zadanie przekazać pewną myśl, twórczo zainspirować. Dążę do osiągnięcia pożądanych efektów za pomocą prostych metod; odpowiednich proporcji, dobrych dodatków, spójnej kolorystyki czy minimalizmu (stąd też nazwa bloga). 

Nie podążam ślepo za nowymi trendami, traktuję je wybiórczo i z umiarem. Kieruję sie przede wszystkim moim wyczuciem estetyki. Na blogu prezentuję stylizacje bardziej ponadczasowe, uniwersalne, z użyciem klasycznych lub popularnych fasonów, ubrań bazowych, ograniczonej palety kolorów (do  tych najbardziej "popularnych") i produktów na każdą kieszeń - tak, by Czytelniczki mogły je zaadaptować na własne potrzeby. Często porównuję swoją szafę do zestawu klocków, które dobrze do siebie pasują dzięki czemu można z nich układać różne spójne kombinacje (szafa kapsułowa). Codziennie przeglądam sklepy internetowe w poszukiwaniu interesujących produktów które umieszczam w swojej m-kolekcji. To dobre, ponadczasowe wzornictwo; to produkty bazowe, klasyczne albo modne, większość w przystępnej cenie. Nie wszystkie polecane ubrania są z naturalnych materiałów, wg mnie piękny sweter z akrylem i wiskozą w składzie w niskiej cenie też może być wart zakupu.

Oprócz mody, moje zainteresowania skupiają się wokół dizajnu, architektury i sztuki. I czy to moda czy architektura, ważnym elementem mojego życia jest podejście, które potocznie nazywane jest "slow" - czyli bez pośpiechu. W dzisiejszych czasach wszędzie pędzimy, coraz więcej rzeczy chcemy już i teraz, a potem równie szybko się nimi nudzimy. I stąd pomysł na blog o modzie, ale tej bardziej wyważonej, mniej krzykliwej i bardziej ponadczasowej. Mam nadzieję, że niektóre zestawy i przemyślenia zainspirują Was i zmienią spojrzenie na modę i trendy. Możecie się odwdzięczyć wspierając na z mężem "kawą".

Postaw mi kawę na buycoffee.to


moje social media: Facebook | Instagram


blog modowy minimalissmoblog modowy minimalissmoblog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40
Stylizacja osobista, Silesia, zakupy ze stylistką
Blog minimalissmo cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet o czym świadczą liczne publikacje w prasie i wysokie pozycje w Google wśród większości słów kluczowych związanych z modą (np. 1-3 pozycja dla fraz: "blog modowy", "moda 2024", "moda wiosna-lato 2024", "modne buty wiosna 2024", "modne torebki 2024", "moda 40+", "gotowe stylizacje", "zestawy ubrań", "moda jesień-zima 2024", "stylizacje wiosna 2024", "sukienki 2024"...).


Napisali o mnie:
instagramy modowe minimalissmo

blogerki modowe polskie 2023

Blogi modowe polskie minimalissmo

blogi modowe dla starszych

blogerki modowe instagram minimalissmo

polskie influencerki modwe minimalissmo

blogi modowe polskie minimalissmo

blogerki modowe minimalissmo

Blogerki modowe 2021 2022

W numerze marzec 2021 Świat Kobiety Magazyn w ramach nowego cyklu "Felieton od serca" tekst mojego autorstwa pt. "Jak czerpać radość z mody" (powyżej). 

blog modowy Magdalena Ścierska


polskie blogerki modowe Instagram

polskie blogerki modowe Instagram

polskie blogerki modowe Instagram

polskie blogerki modowe Instagram


polskie blogerki modowe Instagram
Magda prowadzi blog modowy
polskie blogerki modowe Instagram
polskie blogerki modowe Instagram


Minimalissmo to blog modowy ze stylizacjami oraz poradnikami zakupowymi skierowany dla kobiet dojrzałych, preferujących klasyczne, eleganckie i ponadczasowe zestawy.
Zaufali mi:
współpraca barter blog modowy
RODO: na blogu żadne dane nie są zbierane w celach marketingowych, ani udostępniane. Na blogu wykorzystywane są zewnętrzne narzędzia: Google Analytics, Pixel FB, oraz sieci afiliacyjne (Convertiser, Ceneo, TradeDoubler, TradeTracker, Awin, Circlewise) za pomocą których generowane są linki do produktów.
polskie blogerki modowe Instagram