O mnie

polskie blogerki modowe InstagramNazywam się Magdalena Ścierska. Jestem architektem oraz  dyplomowaną stylistką. Minimalissmo to inspirujący blog dla kobiet ceniących klasykę i elegancję w wydaniu codziennym. Staram się pokazywać zestawy użytkowe, przy czym lubię nadawać im dodatkowy, niebanalny akcent mający za zadanie przekazać pewną myśl, twórczo zainspirować. Dążę do osiągnięcia pożądanych efektów za pomocą prostych metod; odpowiednich proporcji, dobrych dodatków, spójnej kolorystyki czy minimalizmu (stąd też nazwa bloga). Nie podążam ślepo za nowymi trendami, traktuję je wybiórczo. Na blogu prezentuję stylizacje bardziej ponadczasowe, uniwersalne, z użyciem klasycznych lub popularnych fasonów, ograniczonej palety kolorów (do  tych najbardziej "popularnych") i produktów na każdą kieszeń - tak, by Czytelniczki mogły je zaadaptować na własne potrzeby. Przeszukuję codziennie sklepy w poszukiwaniu nowych, ciekawych i ponadczasowych produktów i umieszczam je w swojej m-Kolekcji.

Oprócz mody, moje zainteresowania skupiają się wokół dizajnu, architektury i sztuki. I czy to moda czy architektura, ważnym elementem mojego życia jest podejście, które potocznie nazywane jest "slow" - czyli bez pośpiechu. W dzisiejszych czasach wszędzie pędzimy, coraz więcej rzeczy chcemy już i teraz, a potem równie szybko się nimi nudzimy. I stąd pomysł na blog o modzie i stylu życia, ale tym bardziej wyważonym. Mam nadzieję, że niektóre zestawy i przemyślenia zainspirują Was i zmienią spojrzenie na modę i trendy.

kontakt: minimalissmo@gmail.commoje social media: Facebook | Instagram


blog modowy minimalissmoblog modowy minimalissmoblog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40blog modowy dla 40
Stylizacja osobista, Silesia, zakupy ze stylistką
Blog minimalissmo cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet o czym świadczą liczne publikacje w prasie i wysokie pozycje w Google wśród większości słów kluczowych związanych z modą (np. 1-2 pozycja w wyszukiwaniu "blog modowy" i pokrewne; top10 dla "moda 2020", trendy wiosna lato 2020",  "moda 40+", "gotowe stylizacje"...).Minimalissmo to blog modowy ze stylizacjami oraz poradnikami zakupowymi skierowany dla kobiet dojrzałych, preferujących klasyczne, eleganckie i ponadczasowe zestawy.
Zaufali mi:

Nie współpracuję na zasadach barterowych


RODO: na blogu żadne dane nie są zbierane w celach marketingowych, ani udostępniane. Na blogu wykorzystuję zewnętrzne narzędzia: Google Analytics, Pixel FB, oraz sieci afiliacyjne (Convertiser, Ceneo, TradeDoubler, TradeTracker, Webepartnes, Awin) za pomocą których generuję linki do produktów.
polskie blogerki modowe Instagram