Białe dżinsy - nosić czy nie nosić?

adidas, white jeans, jacket, glam, superstar


Niebieskie, granatowe, bądź czarne - te kolory dżinsów najczęściej królują na polskich ulicach. Bardzo rzadko decydujemy się na inne, w tym biały, a szkoda. Wystarczy odpowiednio dobrać pozostałe elementy garderoby, by stworzyć wiele ciekawych, wyróżniających się zestawów zarówno eleganckich jak i tych bardziej na luzie.

Białe dżinsy

Ja tym razem postawiłam na raczej luźny sportowy i wygodny zestaw. Moje ulubione białe dżinsy zestawiłam z granatową, również dżinsową kurtką, którą kupiłam za jedyne 36 zł. Do tego super wygodne białe adidasy i sweter w szaro-białe paski. Zakup kurtki był strzałem w 10-tkę, choć jak to bywa przy zakupach online - wyboru dokonałam tylko na podstawie zdjęć. W rzeczywistości okazała się identyczna jak na fotkach, ba, zaskoczyła mnie in plus - niebanalna dzięki rękawom i kołnierzykowi, które zostały wykończone koronką. Dodatkowo jest szalenie wygodna i nie krępuje ruchów.

jacket, glam, superstar


Ta kurtka to dobry przykład na to, że lubię wynajdywać w sklepach (jak i w szafie) rzeczy, które trochę różnią się od przyjętych aktualnie trendów, ale zwracają uwagę oryginalnymi detalami.

Przy wyborze białych spodni warto pamiętać, że bardzo dobry efekt dają w połączeniu z mocnymi kolorami: granatowym, czerwonym, różowym lub z beżami, jasnymi brązami i szarościami - co spróbuję Wam jeszcze przedstawić w innych stylizacjach, które już czekają w kolejce do publikacji.

Białe dżinsy - 15zł
Kurtka dżinsowa - txm24.pl - 36zł
adidasy - 349zł
sweter - txm24.pl - 25zł
czapka - Stradivarius - 9zł (cena wyprzedażowa)


adidas, white jeans, jacket, glam, superstar

eng.
This time I put on a rather sporty and comfortable set. My favorite white jeans I set in the navy, the denim jacket that I bought for only 10 $. Plus super comfortable white sneakers and a sweater in gray and white stripes. Buying jacket was good decision, though how it is when you shop online - the choice I made only on the basis of photos. In fact it turned out to be the same as on photos - surprised me on the upside - collar and sleeves decorated with lace. Additionally it is extremely comfortable and does not restrict movement.

This jacket is a good example that I like to invent in stores (as in the closet) things that are a little different from the accepted current trends, but pay attention to original details.When choosing white trousers worth remembering that give a very good effect in combination with deep colors: blue, red, pink or meringue, light browns and grays - I will proof it in future stylizations that are already waiting in line for publication.


adidas, white jeans, jacket, glam, superstar

 #Fashionblog #fashionblogger #fashionista #OOTD #Outfit #Fashion #Style #Blog o modzie

Inne stylizacje

0 komentarze

Wyselekcjonowane produkty ze sklepów

lniane sukienki lato 2023modne sukienki lato 2023modne sukienki lato 2023sukienki do pracytrendy wiosna lato 2023ubrania eleganckie damskietrendy w modzie 2023modne sandały lato 2023plażowe plecione torebki lato 2023trendy lato 2023modne sandały lato 2023trendy w modzie 2023tanie ubrania blog modowybiałe żakiety białe marynarki damskie na latomodne buty marry jane 2023


social media minimalissmo

Facebook Minimalissmo Instagram Minimalissmo