Białe dżinsy - nosić czy nie nosić?

adidas, white jeans, jacket, glam, superstar


Niebieskie, granatowe, bądź czarne - te kolory dżinsów najczęściej królują na polskich ulicach. Bardzo rzadko decydujemy się na inne, w tym biały, a szkoda. Wystarczy odpowiednio dobrać pozostałe elementy garderoby, by stworzyć wiele ciekawych, wyróżniających się zestawów zarówno eleganckich jak i tych bardziej na luzie.

Białe dżinsy

Ja tym razem postawiłam na raczej luźny sportowy i wygodny zestaw. Moje ulubione białe dżinsy zestawiłam z granatową, również dżinsową kurtką, którą kupiłam za jedyne 36 zł. Do tego super wygodne białe adidasy i sweter w szaro-białe paski. Zakup kurtki był strzałem w 10-tkę, choć jak to bywa przy zakupach online - wyboru dokonałam tylko na podstawie zdjęć. W rzeczywistości okazała się identyczna jak na fotkach, ba, zaskoczyła mnie in plus - niebanalna dzięki rękawom i kołnierzykowi, które zostały wykończone koronką. Dodatkowo jest szalenie wygodna i nie krępuje ruchów.

jacket, glam, superstar


Ta kurtka to dobry przykład na to, że lubię wynajdywać w sklepach (jak i w szafie) rzeczy, które trochę różnią się od przyjętych aktualnie trendów, ale zwracają uwagę oryginalnymi detalami.

Przy wyborze białych spodni warto pamiętać, że bardzo dobry efekt dają w połączeniu z mocnymi kolorami: granatowym, czerwonym, różowym lub z beżami, jasnymi brązami i szarościami - co spróbuję Wam jeszcze przedstawić w innych stylizacjach, które już czekają w kolejce do publikacji.

Białe dżinsy - 15zł
Kurtka dżinsowa - txm24.pl - 36zł
adidasy - 349zł
sweter - txm24.pl - 25zł
czapka - Stradivarius - 9zł (cena wyprzedażowa)


adidas, white jeans, jacket, glam, superstar

eng.
This time I put on a rather sporty and comfortable set. My favorite white jeans I set in the navy, the denim jacket that I bought for only 10 $. Plus super comfortable white sneakers and a sweater in gray and white stripes. Buying jacket was good decision, though how it is when you shop online - the choice I made only on the basis of photos. In fact it turned out to be the same as on photos - surprised me on the upside - collar and sleeves decorated with lace. Additionally it is extremely comfortable and does not restrict movement.

This jacket is a good example that I like to invent in stores (as in the closet) things that are a little different from the accepted current trends, but pay attention to original details.When choosing white trousers worth remembering that give a very good effect in combination with deep colors: blue, red, pink or meringue, light browns and grays - I will proof it in future stylizations that are already waiting in line for publication.


adidas, white jeans, jacket, glam, superstar

 #Fashionblog #fashionblogger #fashionista #OOTD #Outfit #Fashion #Style #Blog o modzie

Inne stylizacje

0 komentarze

Wyselekcjonowane produkty ze sklepów

modne garnitury damskie 2024adidasy damskie 2024modne sukienki 2024eleganckie bluzki lato 2024modne buty wiosna lato 2024modne koszule damskie lato 2024sukienki na lato 2024tanie ubrania blog modowydamskie buty wiosna lato 2024modne sukienki wiosna-lato 2024shorty lato 2024najmodniejsze sukienki 2024sukienki na lato 2024moda minimalissmoeleganckie biale sukienki wesele 2024


social media minimalissmo

Facebook Minimalissmo Instagram Minimalissmo  Postaw mi kawę na buycoffee.toStrona wykorzystuje linki afiliacyjne.