Sukienki i kombinezony na uroczystości

Sukienki na uroczystości

moda 2020

 Zobacz sukienki eleganckie >


Kombinezony na uroczystości

W kombinezonie [jak dobrać kombinezon - wpis >>] odpowiednio dobranym do figury możemy czuć się atrakcyjnie, a już z pewnością oryginalnie. To również idealny wybór na chłodniejsze dni. Z kilku powodów kombinezony nie cieszą się jednak taką popularnością jak sukienki. Są mniej funkcjonalne, to po pierwsze, a po drugie nastręczają trudności w doborze odpowiedniego fasonu, szczególnie kobietom bez wyraźnie zaznaczonej talii.

Przy wyborze kombinezonu ważne są: długość i szerokość nogawek, rodzaj dekoltu, wysokość stanu oraz materiał. Musimy pamiętać, że większość kombinezonów ma podkreśloną talię, co sprawia, że bardzo pasują kobietom o sylwetce typu klepsydra. Kombinezon to rozwiązanie, które powinny wziąć pod uwagę niskie panie o szczupłej budowie ciała. Odpowiednio dobrany, z dekoltem typu V, prostymi lub delikatnie zwężającymi się długimi nogawkami (odkrywającymi jedynie czubek buta) optycznie znacznie wydłuży sylwetkę. Wysokie, szczupłe kobiety bez obaw mogą sięgnąć po większość fasonów. Pasować im będą kombinezony zarówno o długich szerokich, zwiewnych nogawkach lub tych krótszych o długości 3/4 lub 7/8. Dużą zaletą kombinezonów jest różnorodność dekoltów. Wybór odpowiedniego znakomicie wyrówna optycznie proporcje sylwetki np. poszerzy lub zwęzi ramiona, wydłuży szyję, wyszczupli.  


Sukienki koktajlowe Sukienki na chrzciny, Sukienki na wesele, Sukienki na poprawiny Sukienki na ślub cywilny, Sukienki na święta, Sukienki wizytowe