Modne buty na każdy sezon

Wiosna i lato 2019 & pre Fall 2019

  Sneakersy

Modne buty w sezonie wiosna-lato 2019 to przede wszystkim buty z odkrytą piętą i buty z paskiem z przodu lub/i w okolicach kostki. Modne są kolory pastelowe (szczególnie pudrowy róż) oraz biel, czerwień, buty z połyskiem (srebrne, złote itp.) oraz buty z imitacją wężowej skóry. 
Fasony: buty sznurowane (najlepiej z przodu), gladiatorki, oksfordki i kaczuszki. Modne są obcasy przezroczyste, ścięte do wewnątrz oraz w kształcie szpulki (w kaczuszkach). 


Zobacz również torebki i akcesoria! >>


Buty to wbrew pozorom jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy element kobiecej stylizacji. Buty damskie to wizytówka kobiety. A tak często są bagatelizowane! Źle dobrane, niemodne lub zniszczone buty potrafią zepsuć nawet najbardziej modną kobiecą kreację. W butach damskich co roku zmieniają się detale. Niby nic, ale to one decydują o tym, czy buty są modne czy nie - nosek buta, kształt obcasa, proporcje, wykończenie, materiał czy w końcu sam fason - to wszystko ma bardzo duże znaczenie. Odpowiednio dobrany i modny but to już połowa dobrej stylizacji. Dlatego warto aby każda kobieta, która dąży do eleganckiego i modnego wyglądu kupiła na dany sezon co najmniej jedną modną parę obuwia.

Dla modnych butów damskich alternatywą są buty klasyczne, których fason może przetrwać przez kilka sezonów. Klasyczne i nieponadczasowe? Nawet w niektórych klasycznych butach, takich jak damskie szpilki, zmieniają się małe detale świadczące o panującej modzie.